JEZYK ANGIELSKI to nie tylko NAUKA,
to przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ I PASJA!

Akademia Języka Angielskiego STUDY HOUSE prowadzi zajęcia w przyjaznej i kameralnej atmosferze, jaką tworzy kadra wykwalifikowanych, doświadczonych i pełnych pasji oraz ciekawych pomysłów lektorów. Jesteśmy obecni na rynku inowrocławskim od 20 lat i poznaliśmy już potrzeby edukacyjne naszych Kursantów. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam udoskonalać proponowane przez akademię metody nauczania, zwiększając tym samym skuteczność działania naszych lektorów. Obecnie wykorzystujemy najnowsze techniki edukacyjne,które czynią zajęcia ciekawymi i jednocześnie maksymalnie pozwalają wykorzystać czas zajęć. Lektorzy posiadają wyższe, magisterskie wykształcenie filologiczne oraz dodatkowe kwalifikacje, nabyte w ramach ukończenia studiów podyplomowych. Mimo pełnych kwalifikacji, nie zapominamy o regularnym uczestnictwie w szkoleniach. Posiadamy specjalistów, przygotowanych profesjonalnie do nauczania poszczególnych grup wiekowych.
Z ogromną radością odebraliśmy certyfikaty Cambridge English Language Assessment naszych kursantów w sesji letniej 2018: Atarters, Movers, Flyers, KET, PET i FCE. Egzaminy zdane w 100%.

Jesteśmy oficjalnym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Nauka w naszej Akademii to praktyczne poznawanie słownictwa i gramatyki - krok po kroku!

  1. W akademii przede wszystkim uczymy się mówić, pamiętamy o zasadzie: „UMIESZ TYLE, ILE POWIESZ!” - i od tego zwykle rozpoczynamy naukę! Pomagamy przełamać barierę mówienia, ale nie zapominamy o rozwijaniu pozostałych praktycznych umiejętności językowych. Naszą uwagę skupiamy na poprawności leksykalnej i gramatycznej, nie lekceważymy najmniejszych błędów, popełnianych przez Kursantów i dążymy do 100% poprawności, przy zachowaniu płynności mówienia.
  2. Skuteczność naszej metody nauczania potwierdził wyjątkowy wynik uzyskany przez naszych najmłodszych Kursantów na tegorocznych egzaminach Flyers i Movers - z sekcji mówienia uzyskaliśmy 98%.
  3. Konwersacje stanowią ciekawe wyzwanie i cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wszystkich grup wiekowych. Sukces tkwi w skutecznym przekazywaniu wiedzy i nabywaniu płynności mówienia zbliżonej do rodzimych użytkowników języka angielskiego. Wychodząc z zajęć konwersacyjnych nasi Kursanci potrafią posługiwać się nowymi wyrażeniami, zwrotami i dialogami, utrwalonymi podczas zajęć, zachowując odpowiedni akcent i intonację. Według naszych Kursantów nauka podczas zajęć konwersacyjnych jest przyjemna i bardzo pomaga budować pewność siebie, niezbędną do nabycia pełnej kompetencji językowej.
  4. Nasi lektorzy indywidualnie podchodzą do każdego Kursanta, co gwarantuje szybki postęp w ramach poprawiania poszczególnych sprawności językowych. Kursanci i Rodzice regularnie informowani są o poczynionych postępach, uzyskując oceny opisowe i raporty.
Study House to profesjonalizm w podejściu do ucznia, cenne doświadczenie oraz zaangażowanie w przekazaniu wiedzy oraz nieskończona pasja do języka angielskiego.